Sosyal Medyada Biz

Hakkımızda

BDS YALITIM SİSTEMLERİ Ailesi Olarak; sektörümüzde çalışan dostlarımız ve iş ortaklarımızın yaklaşık 15 yıllık deneyimleri ile hizmet vermek, yalıtım konusunda tecrübe ve bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve sizlere yeni teknolojiler ve optimum çözümler sunmak amacı ile İstanbul merkezli olarak faliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şirketimiz; yalıtım sektöründe gelişen teknolojileri yakından takip ederek, sektörün önderi olan firmaların getirmiş olduğu yenilik ve avantajları siz değerli müşterilerimiz ile çözüm ortağı olarak paylaşmayı ilke edinmiştir.

Bugün ülkemizin her noktasında gerek projelendirme, gerek detay ve gerekse uygulama aşamalarında sizleri bilgilendirmek ve en iyi en ekonomik çözümleri sunmaktayız. 

BDS YALITIM Ailesi tüm teknik ekibiyle Siz Değerli Müşterilerimize; izolasyon konusunda kaliteli yaşanabilir ve daha güvenli mekânlar yaratabilmek amacıyla hizmet vermektedir.

Herşeyden önce güven Yalıtım uzmanı mı arıyorsunuz

 

Firmamız proje, danışmanlık ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle müşterilerine çözüm yolu sunmaktadır. Projelendirme için talep formunu doldurabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz
Misyonumuz
Yalıtım sektöründe firmamız çözüm ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize daima yenilikçi, doğru, güvenli, çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler üretip bulunan uygulamaları yapmak.
Vizyonumuz
Gelişmiş teknolojileri takip edip uygulayan, insan ve çevreye duyarlı, güçlü ve bilinçli, iş gücüne sahip, iş güveliği kurallarına saygılı, çağdaş yönetime sahip, teknik personeli ile yüksek standarda sahip güveli bir firma olmak.
Temel Değerlerimiz
Kalite,
Güvenlik,
Mesleki uzmanlık,
Verimlilik,
Gelişime açık,
Yenilikçi.